Cyklo helmy, cyklo oblečení, cyklo komponenty

Jízdní kola, cyklo doplňky, cyklo komponenty

a jiné vybavení pro cyklisty nabízí cyklo obchod Velosport Valenta. Z široké nabídky jízdních kol si určitě vyberete. Kromě horských a silničních kol a bicyklů nabízíme koloběžky, oblečení a obuv pro cyklistiku, cyklo helmy, cyklo rukavice a jiné cyklo potřeby. K námi nabízeným cyklo komponentům patří rámy, pedály, řidítka, brzdy, přehazovačky a řetězy, ráfky, pláště, galusky a jiné díly jízdních kol. S prodejem jízdních kol je spojen i servis, který provádí řádně proškolení zaměstnanci. Největší zastoupení značek Scott a Cannondale.

Nabízíme široký výběr jízdních kol, koloběžek, cyklistických potřeb i fitness stroje. V našem obchodě zajišťujeme cyklo servis a dodávku náhradních dílů a cyklo komponentů. Velosport Valenta je jednou z největších cyklo prodejen na Vysočině a kromě vybavení a doplňků pro cyklisty má i svůj cyklistický team. K námi nabízeným službám patří i individuální měření na měřící stolici od firmy Duratec. Díky tomuto měření můžeme dodat rám, nebo kolo "přesně na míru", nebo jen zjistíme Váš posed na Vašem současném kole.

Cyklo komponenty,

cyklo vybavenícyklo potřeby, horská kola, silniční kola, tracking, cyklo oblečení, obuv, helmy a další cyklistické potřeby jako např. náhradní díly a cyklo komponenty, kterými jsou například vidlice, rámy, pedály, řetězy, brzdy, přehazovačky... to vše nabízí Velosport Valenta. Servis jízdních kol provádějí proškolení zaměstnanci a v naší nabídce najdete i fitness stroje. Jízdní kola a bicykly jsou stále populární a my se snažíme, abychom našim zákazníkům poskytli ty nejlepší služby.