Dmychadla, vývěvy, vakuové stanice, balancery

Vakuové systémy,  zařízení pro bioplynové stanice, vývěva, dmychadlo

Mezi přední dodavatele průmyslových dmychadel, vývěv, vakuových systémů a balancerů patří společnost B & SPOL., s. r. o., založená v roce 1993. Nabízené stroje a vakuové systémy jsou úspěšně používány v širokém spektru technologií v ekologii, potravinářství, strojírenském, chemickém a farmaceutickém průmyslu.

Postupem času jsme naše produkty rozšířili o speciální bezmazé kompresory a vývěvy NITTO-MEDO pro zdravotnické, laboratorní a průmyslové účely, dále o miniaturní pumpy NITTO BIMOR, balancery a rychlospojky japonské firmy NITTO-KOHKI a ventilátory MEIDINGER.

Poskytujeme záruční i pozáruční servis k produktům všech námi zastoupených firem, a to s plnou technickou podporou. Zákazníkům nabízíme kompletní řešení včetně projekce a realizace. V případě poruchy nabízíme zapůjčení náhradního zdroje.

Do naší nabídky také nové přibyly i zařízení pro bioplynové stanice, které patří k těm nejlepším na našem trhu. Dále pak bych vám chtěl doporučit produkt jakým je Bokosací vývěva FPZ.

Vodokružné vývěvy, dmychadlo, zařízení pro bioplynové stanice, vývěva, dmychadlo a další

Společnost B a SPOL., s. r. o., nabízí zařízení pro bioplynové stanice, míchadla, vakuové systémy, čerpadla, lisy, dmychadlo, vývěvy, balancery, ventilátory a další výrobky pro veškerá odvětví průmyslu (ekologie, farmaceutika, strojírenství, chemie, potravinářství...). Firma B a SPOL., s. r. o., založená v roce 1993, si v průběhu let, vytvořila jednu z předních pozic na českém trhu s průmyslovými dmychadly, vývěvami a vakuovými systémy. Dmychadlo a vývěva jsou tak u nás opravdu výhodné.

Poskytujeme záruční i pozáruční servis s plnou technickou podporou ke všem produktům námi zastoupených firem. Zákazníkům nabízíme kompletní řešení včetně projekce a realizace. V případě poruchy nabízíme zapůjčení náhradního zdroje.

Cílem naší společnosti je pro zákazníka navrhnout a dodat stroj, který co nejpřesněji splňuje představy a požadavky zákazníka s ohledem na ekonomičnost a bezporuchovost celého provozu.

Vývěva, Ventilátory, zařízení pro bioplynové stanice, dmychadlo

Firma B a SPOL., s. r. o., nabízí dmychadla, vývěvy, balancery, míchadla, vakuové systémy, čerpadla, lisy, ventilátory a další výrobky pro veškerá odvětví průmyslu (ekologie, farmaceutika, strojírenství, chemie, potravinářství...). Společnost B a SPOL., s. r. o., založená v roce 1993, si v průběhu let, vytvořila jednu z předních pozic na českém trhu s průmyslovými dmychadly, vývěvami a vakuovými systémy.

Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis s plnou technickou podporou ke všem produktům námi zastoupených firem. Zákazníkům nabízíme kompletní řešení včetně projekce a realizace. V případě poruchy nabízíme zapůjčení náhradního zdroje.

Cílem naší společnosti je pro zákazníka navrhnout a dodat stroj, který co nejpřesněji splňuje představy a požadavky zákazníka s ohledem na ekonomičnost a bezporuchovost celého provozu.