Fimo hmota

Fimo, fimo návody, fimo pomůcky

Na našich stránkách fimo-hmota.cz najdete širokou nabídku fimo hmoty. Nabízíme fimo bloky v různobarevných odstínech - soft, effect a classic, dále velké balení s různými barevnými fimo bloky za super cenu, pomůcky pro zpracování fima, kterými jsou různá tvořítka, rollery pro výrobu korálků, válečky na fimo a další vychytávky a doplňky pro vylepšení Vámi vytvořených fimo výrobků. Kromě samotné fimo hmoty zde najdete i návody, rady, tipy a triky, jak pracovat nejen s fimem, ale jak použít například zlaté plátky, pudr na fimo, lak na fimo, jak vytvořit fimo korálky, nebo jak použít fimo tužku.

Fimo

Fimo hmotu lze vymodelovat a vytvarovat do jakéhokoliv tvaru. Náhrdelník, náramek, náušnice nebo jiný šperk z vlastnoručně vyrobených "fimo korálků", zaručí originalitu Vaší práce. Korálky z fima vyrobíte pomocí různých rollerů a dalších pomůcek, které najdete na našich stránkách fimo-hmota.cz. Kromě pomůcek na fimo a samotných fimo bloků, zde najdete i návody, rady, tipy a další "triky a vychytávky", díky kterým své výrobky ještě vylepšíte. 

Fimo, fimo hmota

jsou barevné bloky podobné plastelíně nebo moduritu. Po vytvoření korálků z fima nebo různých figurek, sošek a dalších předmětů se tyto výrobky dají vyvařit ve vodě, nebo vypéct v troubě. Fimo hmotu nabízíme v různobarevných baleních nebo po jednotlivých barvách. Dále zde najdete návody, rady a tipy, jak fimo hmotu zpracovat.