Gastro, nerez, vybavení pro gastronomii

Gastro vybavení, nerezové gastronomické zařízení pro velkokapacitní kuchyně

Společnost Neza Pelhřimov s. r. o. vyrábí a dodává nerezové gastronomické zařízení, masný průmysl, mlékárenství, pivovarnictví a stavebnictví. Odborně školení pracovníci jsou zárukou dobře odvedené práce pro zákazníka. K produktům z nerezu patří například nerezové pracovní stoly a desky, mycí stoly a dřezy, bary, digestoře, nerezové šatní skříně, chladící a tepelné prvky, vitríny a další nerezové gastro vybavení pro restaurace, velkokapacitní kuchyně, školní jídelny a jiná gastronomická zařízení. Dále nabízíme výrobu produktů z nerezu dle specifických požadavků zákazníka, kompletní návrhy a servis velkokuchyní, chladící servis, řezání různých materiálů na laseru a jsme pobočkou Linde Technoplyn.

Vybavení gastronomických zařízení a nerez pro gastronomii

vyrábí a dodává společnost Neza s. r. o, která byla založena dne 30. března 1992 bez použití zahraničního kapitálu a je součástí skupiny NEZA HOLDING a.s. Společnost Neza provádí zakázkovou výrobu a prodej nerezových produktů pro gastronomii, nerez gastro vybavení a nerez pro gastronomii, zdravotnictví, stavebnictví, mlékarenský a masný průmysl, pivovarnictví a další odvětví hospodářství. Kromě standardních produktů jsme schopni vyrobit i výrobky dle specifických požadavků zákazníka a to díky odborně školeným zaměstnancům a kvalitní technologii. Veškerá nerezová gastronomická vybavení odpovídají platným technickým a hygienickým předpisům ČR.
Firma vlastní laserové řezací zařízení, ohraňovací lis, vysekávací lis, děrovací lis, zakružovačku profilů, zakružovačku plechů (tříválcová do L=2500mm) a nůžky Amada.Při naší výrobě svařujeme materiál metodou TIG v ochranné atmosféře. V našem areálu je možné si zakoupit technické plyny zn. Linde Technoplyn. Ke standardním službám patří i chladírenský servis.
Další významnou činností společnosti je provozování stravovacího zařízení, které poskytuje služby pro celou průmyslovou oblast Pelhřimova. Dále nabízíme vypracování návrhu na velkokapacitní kuchyně pro různá zařízení - restaurace, školní jídelny a jiná stravovací zařízení, veškeré nerezové gastronomické zařízení, gastronomická zařízení, velkokapacitní kuchyně, školní jídelny, restaurace a jiné stravovací provozy. Vyrábíme kvalitní nerezové pracovní stoly, desky, chladící a ohřívací prvky, digestoře, pojízdné vozíky, police, regály, dřezy a mycí stoly a jiné produkty, které nesmí chybět v žádné kuchyni.

Vyrábíme nerezové gastronomické zařízení, dodáváme zařízí pro velkokapacitní kuchyně, školní jídelny, restaurace a jiná stravovací zařízení. Kromě kvalitních nerezových produktů, kterými jsou například nerez gastro vybavení, nerez pro gastronomii, pracovní a chladící stoly, nerezové vitríny, pojízdné vozíky, mycí stoly a dřezy, bary, digestoře, šatní skříně a další, vyrábíme produkty a výrobky dle specifických přání zákazníka. Další služby poskytujeme ohledně návrhů a servisu velkokapacitních kuchyní, řezání různých materiálů pomocí laseru a také nabízíme technické plyny značky Linde Technoplyn. Neza Pelhřimov disponuje odborně školenými pracovníky, kteří se podílejí na kvalitně odvedené práci pro zákazníky. Kromě gastronomie vyrábíme a dodáváme produkty pro jiné druhy hospodářského odvětví - pivovarnictví, masný průmysl, mlékárenský průmysl a další.