Korálky a bižuterní komponenty

Kromě "běžných" korálků prodáváme i exkluzivní značkové bižuterní komponenty Swarovski a Preciosa. Můžete si vybrat např.: korálky a přívěsky Swarovski Baroque, broušené hvězdy Swarovski, perle Preciosa sluníčko a mnoho dalších tvarů. Zároveň získáte informace o historii značky Preciosa a Swarovski. U nás nakoupíte korálky opravdu velice výhodně.

Korálky, rokajl, fimo, bižuterní komponenty

a další předměty pro každého nabízí Korálek obchod.cz. Na našich stránkách si jistě vyberete z široké nabídky korálků (dřevěné korálky, mačkané korálky, rokajl, broušené korálky, voskované, velká balení korálků, korálkové směsi atd.) korálků Swarovski (korálky Swarovski hot-fix, komponenty Swarovski, korálky Swarovski - šatonová růže....) a korálků Preciosa. Kromě korálků nabízíme i další komponenty, kterými jsou například fimo hmota (i pomůcky na zpracování fimo bloků), barvy (na obličej, sklo, keramiku, vosk...) nebo knihy pro inspiraci, návody, rady, tipy a triky, co všechno lze (nejen) z korálků, fima a drátků vytvořit.

Korálky v našem obchodě

Především korálky nabízí Korálek obchod - mnoho druhů (korálky dřevěné, mačkané, broušené, skleněné - rokajl, apod.), perličky, fimo hmotu, fimo návody, bižuterii (přívěsky, náušnice, řetízky, korunky..), bižuterní komponenty, barvy na sklo, barvy na obličej, ketlování, drátkování, vosk a další drobnosti pro Vaše šikovné ruce.