Poháry

Poháry

Firma pohary.com během více jak 10 let získala bohaté zkušenosti. Pohary.com vyrábí a prodává sportovní pohárymedaile, plakety, trofeje, sošky, figurky, kokardy, stuhy, floty ( jezdecké stuhy ), šerpy, skleněné trofeje a poháry, ozdobné talíře, kazety, krabičky, etue, vavřínové věnce, diplomy na přání, vlastní barevné emblémy a štítky dle přání zákazníka.

Naše společnost prodává poháry

Provádíme gravírování do kovů a plastů pro veškeré sporty a zájmové činnosti, např. pro hasiče, fotbal, golf, tenis a na pořádané chovatelské výstavy. Provozujeme vlastní e-shop a kamenný obchod, poskytujeme množstevní slevy a věrnostní program za provedené nákupy. Firma Pohary.com se stala jedním z největších výrobců sportovních pohárů a trofejí v ČR. Pokud tedy pořádáte nějaký turnaj, tak navštivte naší společnost a nakupte ty nejlepší poháry právě pro Vaši firmu.

Poháry a motivace k vítězství

Pořádáte sportovní utkání, turnaj, soutěž nebo nějakou jinou sportovní akci? Nevíte čím obdarovat vítěze? Obraťte se na nás! Jsme jednou z největších firem, která vyrábí a dodává sportovní poháry, medaile, plakety, sošky, figurky a trofeje. Na stránkách pohary.com najdete široký výběr pohárů - skleněné poháry, sportovní poháry, putovní poháry, poháry v sadách i jednotlivé, dále nabízíme medaile, kokardy, floty a stuhy, sošky, figurky nebo jen štítky. Gravírujeme (vyrýváme loga, nápisy...) pomocí laseru nebo mechanicky.