Skateshop, snowboard shop Fifty-fifty

Skateshop a snowboard

V naší nabídce najdete široký výběr snowboardů a skateboardů, oblečení, vázání, helem a jiných doplňků pro snowboarding a skateboarding. Skateshop Fifty-fifty nabízí široký výběr značkového oblečení, značek Horsefeathers, Vans, éS, DC, Etnies, Emerica, Burton, Fallen, Final, Mambo, RipCurl, DVS a další. Z široké nabídky kvalitních snowboardů značek Burton, Flow, Gravity, Ride a dalších, si jistě vyberete.

Skateshop Fifty-fifty

Náš skateshop nabízí široký výběr skate i snb prken, in-line brusle a další skate a snowboard komponenty. Pro skateboarding - kolečka, trucky, náhradní díly, chrániče, obuv i oblečení... Pro snowboarding nabízíme široký výběr snowboardů značek Burton, Flow, Gravity..., vázání, boty a obuv, chrániče, brýle, helmy, rukavice a oblečení. Kromě jiného je zde možnost sestavení vlastního snowboardového kompletu.

Fifty-fifty

je kamenný skateshop, ve kterém najdete veškeré vybavení pro snowboarding a skateboarding. Skateshop Fifty-fity nabízí široký výběr skateboardingového vybavení, kterými jsou prkna, kolečka, chrániče, náhradní díly a jiné skate komponenty. Dále u nás najdete snowboard, prkna pro snowbarding, snb vázání, obuv i oblečení, rukavice, helmy a brýle.