Team Velosport

Cyklistický oddíl Velosport Team

pořádá různé cyklo závody, cyklistické akce a připravuje cyklisty pro různé závody, ať už se jedná o silniční závody, cyklokros, MTB maratony, nebo cross country. Tréninky Teamu Velosport probíhají každý den, kromě pondělka a pátku. Team Velosport byl založen v roce 1994 dřívějšími aktivními závodníky a nyní má přibližně třicet členů. Mezi zakladatele patří Richard Valenta, který založil jeden z největších obchodů s cyklo komponenty a jízdními koly - Velosport, a jeho bratr Hugo Valenta, který byl mistr republiky v cyklokrosu.

Cyklistické tréniky, cyklo závody a jiné akce spojené s cyklistikou pořádá cyklistický Team Velosport. Oddíl byl založen v roce 1994 a v současné době má okolo třiceti členů. Team Velosport založili dřívější závodníci, mezi něž patří i mistr republiky v cyklokrosu Hugo Valenta a jeho bratr Richard Valenta, který založil jeden z největších obchodů s jízdními koly a cyklo komponenty na Vysočině - Velosport.

Velosport Team

je cyklistický tým, který kromě pravidelných tréninků pořádá i různé cyklo závody a akce. Velosport Team byl založen v roce 1994 a v současné době čítá okolo třiceti členů. Někteří členové se pravidelně zúčastňují různých cyklistických závodů, mezi něž patří MTB maratony, cross country i závody silniční.