Wu-shu Pelhřimov

Chcete lépe využít svůj volný čas? Potřebujete zlepšit fyzickou kondici, nebo se naučit některému z bojových umění? Nebo pořádáte ples, soukromý večírek, podnikovou akci a chtěli byste tuto akci zpestřit? Obraťte se na Wu-shu Pelhřimov - sdružení bojových umění o. s., kde Vám rádi vyjdou vstříc. Kromě čínských bojových umění se zde učí i techniky sebeobrany, brazilského ju-jitsu nebo využití tlakových bodů - kyusho. K dalším činnostem našeho oddílu patří exhibice a vystoupení na různých akcí. Wu-shu tým složený s dlouholetých nebo talentovaných cvičenců přizpůsobí své vystoupení Vašim požadavkům. K ukázkám patří sestavy se zbraněmi i bez, secvičené souboje, přerážení nebo aplikace technik pro sebeobranu.

Wu-shu Pelhřimov

je sdružením bojových umění. Naším cílem je smysluplné využití volného času, především pro mládež, zlepšení kondice cvičenců s návazností na disciplínu a rozšířit a zpopulárnit čínská bojová umění. Kromě sestav shao-linu a wu-shu (u nás známé spíš pod názvem kung-fu), se cvičenci učí technikám z kick boxu, brazilského ju-jitsu a také sebeobraně. Do tréninkové náplně, která probíhá čtyřikrát do týdne, patří procvičování pěstních sestav i sestav se zbraněmi - hůl, šavle, řetěz a další. Oddíl Wu-shu Pelhřimov nabízí i vystoupení exhibiční skupiny pro různé akce.

Wu-shu Pelhřimov

Občanské sdružení bojových umění Wu-shu Pelhřimov je zaměřeno na smysluplné využití volného času, především pro mládež. V oddílu Wu-shu Pelhřimov se naučíte různým bojovým technikám pro sebeobranu, sestavám čínského wu-shu (u nás známé spíš pod názvem kung-fu nebo též shao-lin kung-fu) i jiným dovednostem. Zlepšíte svou fyzičku a kondičku, protáhnete celé tělo nebo se jen odreagujete od pracovních povinností. Bojová umění mají jednu skvělou vlastnost - dá se s nimi začít kdykoli a s jakýmikoli předpoklady.