Zahradnictví Šimková

Zahradnictví a zahradnické činnosti

Nabízíme rekonstrukce zahrad, zakládání trávníků, povrchové úpravy, výsadbu rostlin a dřevin, dále navrhneme a zrealizujeme koupací jezírka a jiné vodní prvky, nebo poskytneme závlahové systémy, vybudujeme skleník a poskytneme vše pro Vaši zahradu nebo zeleň. Jsme specializované zahradnictví a poskytujeme návrhy a zahradní činnost firemním objektům i úpravu a údržbu veřejné zeleně. Zahradnictví Šimková nabízí vypracování návrhů na rekonstrukci či zatravnění, jejich realizaci a následnou údržbu těchto objektů.

Zahradnictví Šimková

Potřebujete upravit povrch, položit trávník, vysadit rostliny, dřeviny a jinou zeleň, následně všechno zavlažit a vybudovat koupací jezírko? Chtěli byste na své zahradě pěkné kamenné schodiště, zídku nebo chodníček k bazénu? Už se Vám nelíbí současný vzhled Vaší zahrady a chtěli byste to nějak upravit? Obraťte se na nás! Zahradnictví Šimková nabízí veškeré služby spojené se zahradní činností, závlahou, výsadbou rostlin a dřevin. Dále upravujeme zeleň u firemních objektů nebo veřejnou zeleň obcím. Jsme schopni zajistit výstavbu skleníku, zimní zahrady i zrealizovat balkónový skleník. Kromě jiného zhotovíme projektovou dokumentaci pro realizaci Vaší zahrady, parku nebo jiného objektu. K našim službám patří i zahradní centrum - obchod, ve kterém najdete veškeré okrasné rostliny a dřeviny, cibuloviny, ovocné stromy a keře a osiva.

Zahradní centrum a zahradnictví Šimková

nabízí veškeré služby spojené s povrchovými úpravami, zakládáním trávníků, rekonstrukcí a úpravou zahrad, vybudováním vodních prvků a koupacích jezírek i prací s kamenem. V zahradním centru na Vás čekají profesionální zahradníci, kteří Vám poradí s okrasnými dřevinami, rostlinami nebo Vám poradí s výsadbou ovocných stromů a keřů. Naše zahradnictví nabízí vyprojektování dokumentace pro firemní nebo veřejnou zeleň, následnou realizaci těchto návrhů i následnou údržbu. Jsme profesionálové ve svém oboru a odborně poradíme s výsadbou a údržbou jakékoli zahrady, parku nebo jiného zahradnického objektu.